Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

chatičky.cz - Ubytování bez provize. Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz , přehledubytovaní

Login
Ohodnotit tuto položku
(32 hlasů)

Křišťanovice - Chatičky u Křišťanovického rybníka - Šumava

Křišťanovice - Chatičky u Křišťanovického rybníka - Šumava Křišťanovice - Chatičky u Křišťanovického rybníka - Šumava
Poloha Chatičky u Křišťanovického rybníka. Nacházíme se v Jihočeském kraji, asi 10 kilometrů od Prachatic na samém okraji Chráněného území Šumava. V těsné blízkosti areálu v lese je rašelinový Křišťanovický rybník, jehož voda má příznivý vliv na léčbu revmatických onemocnění.Chatičky jsou obklopeny zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice a houbaření. Naleznete zde zázemí pro klidnou a spokojenou rodinnou dovolenou.
Pronájem

Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových chatičkách se zastřešenou verandou. V chatičce je malá předsíňka a obývací místnost s kuchyňkou se základním vybavením. Kontakt: Křišťanovice, Chatičky u Křišťanovického rybníka, Šumava Telefon: +420 603 80 13 12 

Internet: www.ubytovanichaticky.kvalitne.cz E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vybavení Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových chatičkách se zastřešenou verandou. V chatičce je malá předsíňka a obývací místnost s kuchyňkou se základním vybavením (talíře, příbory, nádoby na vaření), dvouvařičem a akumulačními kamny (možnost přitápění). Můžeme Vám zapůjčit i povlečení. Parkování je zajištěno přímo v objektu. Lednice jsou k dispozici v samostatné budově cca 20 metrů od chatiček. Sociální zařízení, umývárny a sprchy s teplou vodou. V našem areálu je k dispozici také společenská místnost, ohniště, gril, v provozu je stánek se základním občerstvením. Pro Vaše sportovní vyžití je zde k dispozici přírodní hřiště na volejbal a nohejbal i stolní tenis. Sportovní náčiní Vám rádi zapůjčíme na recepci. V případě Vašeho zájmu je možné domluvit irehabilitační cvičení s lektorkou. Přivítáme i Vaše domácí mazlíčky.
Rekreace Pokud se nechcete jen koupat v rybníku, či trávit dny houbařením, nabízíme Vám několik typů z nepřebernýchmožností, které vyplývají z výhodné polohy našeho rekreačního střediska. Libínské sedlo - doporučujeme turistický výšlap na rozhlednu Libín, zdatnější jedinci mohou navštívit lanový park přímo na vrcholu Libína. Je zde síť dobře značených cyklostezek a možnost vycházek po nekončících lesích. Zřícenina hradu Hus - stojí na strmé skále nad řekou Blanicí, cca 2 km pohodlnou chůzí přímo z našeho rekreačního střediska po modré turistické značce. Husinecká přehrada - leží na řece Blanici a patří k nejstarším přehradám v jižních Čechách. Podél nádrže vede žlutá turistická značka údolím řeky Blanice až ke Křišťanovickému rybníku. Řeka Blanice - národní přírodní památka s nádechem romantiky na každém kroku. Boubín - boubínská dřevěná rozhledna umístěná na samém vrcholu Boubína. Pokud nezdoláte přímo vrchol, můžete se ponořit do tichého pralesa Boubína, či pokořit Boubínské jezírko, ve výšce 925 metrů, které je také výchozím bodem okružní naučné stezky "Boubínský prales" v celkové délce 3,8 km. Lipno - jedná se o největší vodní plochu na území České republiky a je právem označována za Jihočeské moře, podél břehů údolní nádrže Lipno naleznete množství turistických atrakcí a spoustu možností pro sportovní vyžití. Pokud jste milovníky pěší turistiky či cykloturistiky, nabízí naše rekreační středisko, které se nachází přímo u brány Šumavy, spoustu možností vyžití pro Vás - Šumava je protkána turistickými trasami a výborně značenými cyklostezkami. Bavorský les - cca 30 km vzdálená státní hranice s Německem rozšiřuje možnost výletů i do sousedních krajů -například Národní park Bavorský les, kde naleznete nejdelší stezku korunami stromů na světě. A pro Ty z Vás, kteří dají přednost toulkám historií, máme několik typů. V okruhu do 50 km od našeho rekreačního střediska se nachází zámek Hluboká nad Vltavou, zámek Kratochvíle či město českého dědictví Unesco - Český Krumlov.
Stravování    Vlastní stravování. V areálu v provozu stánek se základním občerstvením.
Cena Maximálně 4 osoby. Chatička 1 den (týdenní pobyt): 490,- Kč. Chatička 1 den: 570,- Kč. Chatička víkend (Pá-Ne): 1100,- Kč. Povlečení: 1 sada 45,- Kč. Vzdušné: 1 dospěla osoba / den: 10,- Kč.(Důchodci a děti neplatí). Pes: 1 pes / den: 30,- Kč. El. energie dle spotřeby v jednotlivých chatičkách.
Další možno dojet autem až k objektu 
možnost pobytu se psem 

Naposledy změněno pátek, 06 listopad 2015 07:57

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz