Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

chatičky.cz - Ubytování bez provize. Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz , přehledubytovaní

Login
Ohodnotit tuto položku
(26 hlasů)

Liberec - Privat Apartma Ulrych - ubytování v Liberci

Liberec - Privat Apartma Ulrych Liberec - Privat Apartma Ulrych
Poloha Privat Apartma Ulrych se nachází v klidném předměstí Liberce na rozhraní Jizerských a Lužických hor na úpatí Ještědského hřebene. Privat Apartma Ulrych najdete západně od centra Liberce v blízkosti výpadovky č.13 ( E 442 ) - Sjezd ( exit ) Liberc - Machnín. Nabízíme Vám komfortní ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu nacházející se v jednom z největších měst České Republiky v Liberci. Lokalita Machnín je 5km od centra města, 4km od města Chrastava .
Pronájem

Privát Apartmá Ulrych - ubytování v Liberci nabízí apartmány až pro 6 osob. Obývací pokoj vybavený SAT-TV a lednicí, ložnici a koupelnu vybavenou sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a WC. Možnost připojení k internetu ( WI-FI ). Parkování zdarma. 

Kontakt: Privat Apartma Ulrych, Chotyňská 177, Machnín 460 01, Liberec 33 Kontaktní osoba: Richard Ulrych Telefon: +420 603 278 598 Tel./fax: +420 482 731 877 Internet: www.ubytovani-liberec-apartma.cz E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  GPS: 50°47´34.088"N ; 14°59´21.202"E

Vybavení Privát Apartmá Ulrych - ubytování v Liberci nabízí apartmány až pro 6 osob. Obývací pokoj vybavený SAT-TV a lednicí, ložnici a koupelnu vybavenou sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a WC. 1. Možnost využití sauny za poplatek. 2. Zdarma zahrada včetně grilu. 3. Možnost připojení k Internetu ( WI-FI ). 4. Možnost zábavy s našimi domácími králíčky ;) , kteří se těší veliké oblibě zvláště u dětí. Apartma číslo: 1. Tento podkrovní apartmán je ve 2. patře situovaný na severovýchod s výhledem na Liberec a Jizerské hory. Apartma číslo: 2. Tento podkrovní apartmán je ve 2. patře situovaný na jih s výhledem na Liberec a Ještěd. Obývací pokoj je vybaven nábytkem z 60-tých let. Apartma číslo: 3. Tento částečně podkrovní apartmán je v 1. patře situovaný na severovýchod s výhledem na Liberec a Jizerské hory. Apartma číslo: 4 - dvoulůžkový pokoj.Tento dvoulůžkový pokoj je v 1. patře situovaný na jih s výhledem na Liberec a Ještěd.
Rekreace Celoroční aktivity. Celoročně můžete využít koupání v Aquaparku Babylon či městském bazénu v Liberci. Návštěva ZOO v Liberci je též zážitkem jakož i třeba za špatného počasí návštěva Botanické zahrady. Zajímavá místa. Nedaleko našeho ubytování( 4km ) najdete i známou obecKryštofovo Údolí, kde se nachází mnoho zachovalých hrázděných staveb. Je zde též unikátní historický dřevěný kostel. Letní aktivity. V létě je možná pěší turistika, cykloturistika či výlety na množství hradů a zámků v okolí. Zimní aktivity. V zimě zase lyžování na Ještědu či v Bedřichově nebo jen procházky zasněženou zimní krajinou.
Stravování    Privat Apartma Ulrych poskytuje pouze snídaně. Snídaně je 95,- Kč pro dospělou osobu a 75,- Kč pro děti 3 - 12 let. Na večeře chodí hosté do 400m vzdálené vinárny s výbornou kuchyní a skvělým posezením.
Cena Ceny za ubytování: od 335 Kč/noc s řadou slev. Při objednávce přes Internet sleva 3%. Opakované pobyty se slevou 2% - 4%. S kartou Benefit programu Libereckého kraje sleva 10% při pobytu od 10-ti dnů. Sleva až 20% pro Last Moment termíny. Vstupenky Aquapark Babylon, lunapark a iqparku o 12 % levněji.
Další funkční celoročně 
vlek v blízkosti 
koupaliste v blízkosti 
možno dojet autem až k objektu 
Naposledy změněno pátek, 06 listopad 2015 08:06

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz